Ogólnopolski Konkurs Na Plakat Filmowy – rozstrzygnięty

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli przystąpił oficjalnie do programu Filmoteka Szkolna Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Uczniowie pod opieką pani Justyny Świecy uczestniczą w ogólnopolskiej akcji promującej edukację filmową i już na swoim koncie mają pierwszy sukces, o którym dowiedzą się Państwo z notatki poniżej. Gratulujemy!

 
filmoteka szkolna logo 2

 

 

Ogólnopolski Konkurs Na Plakat Filmowy – rozstrzygnięty

 

Plakat pt. ,,Mój Nikifor” – Krzysztof Krauze LUCJANA JAWORSKIEGO, ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusz Kościuszki w Stalowej Woli, został wyróżniony przez jury w składzie:

  • Przewodniczący: prof. Krzysztof Hejke – profesor zwyczajny sztuk filmowych, fotograf i operator. Wykładowca na wydziale reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Teatralnej i Telewizyjnej Łodzi.
  • prof. Józef Jurczyszyn – wykładowca na wydziale grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
  • Dorota Petrus – reżyser, scenarzysta, redaktor naczelna TVP KULTURA.
  • Marek Pawłowski – reżyser, scenarzysta, producent programów telewizyjnych w TVP, TVN, CANAL+.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w piątek, 12 czerwca 2015, o godzinie 12.00 w Warszawskiej Szkole Filmowej ,podczas VI Festiwalu Filmoteki Szkolnej. Po wręczeniu nagród dla osób nagrodzonych i wyróżnionych odbędą się warsztaty filmowo – aktorskie prowadzone przez wykładowców Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Serdecznie gratulujemy!

Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora. Będą brały udział w wystawach w Warszawskiej Szkole  Filmowej, Galerii Domu Kultury Zacisze, Galerii Kina Kultura i w Galerii Kina Praha.

Opiekun: Justyna Świeca nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAMapa Dojazdu

Napisz do nas