Zdarzenia Teatralne – „Piaskownica”, M. Walczak, Teatr Blagier

23 marca 2018 (piątek)
godz. 18.00
sala kameralna MDK

Opowieść na dwa głosy o tym jak trudno porozumieć się z drugim człowiekiem. Refleksja o rozmijających się oczekiwaniach dwojga ludzi, dojrzewaniu do relacji, inicjacji w dorosłość. O trudzie odkrywania miłości.

wyst.: B. Kotwica, A. Janiec , reż. M. Bembenek – PREMIERA
Teatr Blagier (SDK)


Zdarzenia Teatralne po raz dziesiąty!
23 – 25 marca 2018
Miejski Dom Kultury
Spółdzielczy Dom Kultury

Poszukiwania pomysłu na lokalne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru sprawiły, że jako ich rezultat pojawiły się w Stalowej Woli Zdarzenia Teatralne. Organizatorzy, czyli Miejski Dom Kultury i Spółdzielczy Dom Kultury, budując program Zdarzeń Teatralnych udowadniają, że teatr u nas mieszka, a nie tylko bywa.

To co wydarzy się podczas tegorocznych Zdarzeń Teatralnych jest kwintesencją dziesięcioletnich doświadczeń. Tradycyjnie zobaczymy spektakle stalowowolskich teatrów, ale wystąpią również zaproszeni goście. O ich wyborze decyduje co roku jury Biesiady Teatralnej w Horyńcu – jednego z najważniejszych festiwali dla teatrów amatorskich w Polsce. Do Stalowej Woli zapraszani są laureaci tego festiwalu.

X Zdarzenia Teatralne są wizytówką naszego, lokalnego środowiska teatralnego oraz spojrzeniem w witrynę prezentującą najciekawsze zjawiska na polskiej scenie amatorskiej.

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nas