Zdarzenia Teatralne – „Na pełnym morzu”, S. Mrożek, Teatr Blagier (SDK)

25 marca 2018 (niedziela)
godz. 17.00
sala widowiskowa SDK

Historia 3 rozbitków na tratwie. Opowieść o starciu jednostki z większością, o wolności wyboru. Dyktaturę, anarchię traktujemy jako jednoznacznie złe, ale czy prawdziwa demokracja zawsze potrafi obronić jednostkę?

wyst.: L. Biel, A. Pawleniak, K. Rej, M. Krawiec, reż. M. Bembenek – PREMIERAZdarzenia Teatralne po raz dziesiąty!
23 – 25 marca 2018
Miejski Dom Kultury
Spółdzielczy Dom Kultury

Poszukiwania pomysłu na lokalne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru sprawiły, że jako ich rezultat pojawiły się w Stalowej Woli Zdarzenia Teatralne. Organizatorzy, czyli Miejski Dom Kultury i Spółdzielczy Dom Kultury, budując program Zdarzeń Teatralnych udowadniają, że teatr u nas mieszka, a nie tylko bywa.

To co wydarzy się podczas tegorocznych Zdarzeń Teatralnych jest kwintesencją dziesięcioletnich doświadczeń. Tradycyjnie zobaczymy spektakle stalowowolskich teatrów, ale wystąpią również zaproszeni goście. O ich wyborze decyduje co roku jury Biesiady Teatralnej w Horyńcu – jednego z najważniejszych festiwali dla teatrów amatorskich w Polsce. Do Stalowej Woli zapraszani są laureaci tego festiwalu.

X Zdarzenia Teatralne są wizytówką naszego, lokalnego środowiska teatralnego oraz spojrzeniem w witrynę prezentującą najciekawsze zjawiska na polskiej scenie amatorskiej.

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nas