Zdarzenia Teatralne – „Krzyk motyla”, Teatr Wyjście (SDK)

24 marca 2018 (sobota)
godz. 17.00
sala widowiskowa MDK

O zagubieniu w świecie dorosłych, o pytaniach, na które nie potrafimy udzielić odpowiedzi, lub takich, na które odpowiedzi boimy się usłyszeć, o sile jaką są młodzieńcze uczucia, o wchodzeniu w dorosłość ze świadomością dziecka i o dojrzewaniu do bycia dorosłym, o tym słyszymy podążając za bohaterami spektaklu „Krzyk Motyla”.

„Krzyk motyla”, Teatr Wyjście (SDK)

wyst.: D. Oryszczak, U. Pająk, A. Moskal, A. Juchno, J. Przybylska, G. Prokop, reż. K. Czubak – PREMIERA

 Zdarzenia Teatralne po raz dziesiąty!
23 – 25 marca 2018
Miejski Dom Kultury
Spółdzielczy Dom Kultury

Poszukiwania pomysłu na lokalne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru sprawiły, że jako ich rezultat pojawiły się w Stalowej Woli Zdarzenia Teatralne. Organizatorzy, czyli Miejski Dom Kultury i Spółdzielczy Dom Kultury, budując program Zdarzeń Teatralnych udowadniają, że teatr u nas mieszka, a nie tylko bywa.

To co wydarzy się podczas tegorocznych Zdarzeń Teatralnych jest kwintesencją dziesięcioletnich doświadczeń. Tradycyjnie zobaczymy spektakle stalowowolskich teatrów, ale wystąpią również zaproszeni goście. O ich wyborze decyduje co roku jury Biesiady Teatralnej w Horyńcu – jednego z najważniejszych festiwali dla teatrów amatorskich w Polsce. Do Stalowej Woli zapraszani są laureaci tego festiwalu.

X Zdarzenia Teatralne są wizytówką naszego, lokalnego środowiska teatralnego oraz spojrzeniem w witrynę prezentującą najciekawsze zjawiska na polskiej scenie amatorskiej.

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nas