Zdarzenia Teatralne – „Jak zjadłem psa”, J. Griszkowiec, M. Załuska (Tarnobrzeg)

24 marca 2018 (sobota)
godz. 19.30
sala widowiskowa MDK

Przejmująco gorzka opowieść młodego chłopaka, którego już nie ma! Którego zabrakło mentalnie, przy czym nikt jakoś tego nie zauważył. A zniszczony umysł i złamany charakter są efektem trzyletniej służby w radzieckiej flocie wojennej. Czy ktoś usłyszy jego rozpaczliwe wołanie o pomoc?

„Jak zjadłem psa”, J. Griszkowiec, M. Załuska (Tarnobrzeg)

wyst.: M. Załuska, reż. M. Załuska, W. GwoździowskiZdarzenia Teatralne po raz dziesiąty!
23 – 25 marca 2018
Miejski Dom Kultury
Spółdzielczy Dom Kultury

Poszukiwania pomysłu na lokalne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru sprawiły, że jako ich rezultat pojawiły się w Stalowej Woli Zdarzenia Teatralne. Organizatorzy, czyli Miejski Dom Kultury i Spółdzielczy Dom Kultury, budując program Zdarzeń Teatralnych udowadniają, że teatr u nas mieszka, a nie tylko bywa.

To co wydarzy się podczas tegorocznych Zdarzeń Teatralnych jest kwintesencją dziesięcioletnich doświadczeń. Tradycyjnie zobaczymy spektakle stalowowolskich teatrów, ale wystąpią również zaproszeni goście. O ich wyborze decyduje co roku jury Biesiady Teatralnej w Horyńcu – jednego z najważniejszych festiwali dla teatrów amatorskich w Polsce. Do Stalowej Woli zapraszani są laureaci tego festiwalu.

X Zdarzenia Teatralne są wizytówką naszego, lokalnego środowiska teatralnego oraz spojrzeniem w witrynę prezentującą najciekawsze zjawiska na polskiej scenie amatorskiej.

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nas