Oszustki

28 czerwca - 4 lipca 2019

W brawurowej komedii, z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

– W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam – mówiła gwiazda filmu, komediowa australijska aktorka Rebel Wilson, słynna zwłaszcza z występu w „Druhnach”. – Dokonałam tego dopiero w filmie. Nasz film to opowieść o pewnej oszustce – kobiecie z klasą, granej przez Anne Hathaway, którą los styka z oszustką o wiele skromniej sytuowaną. I obie mocno dokazują na południu Francji.

Scenarzystka Jac Schaeffer („Kapitan Marvel”) postanowiła połączyć siły z reżyserem – debiutantem na wielkim ekranie – Chrisem Addisonem i nadać współczesny szlif znanej i lubianej opowieści. – Moja bohaterka jest bezwzględną oszustką, ale przecież nie jest pozbawiona serca – tłumaczyła Wilson. – Nie chodziło nam o prostą zmianę płci bohaterów. To nie byłby wystarczający powód, by nakręcić remake. Musieliśmy całą rzecz uwspółcześnić, na nowo przemyśleć relacje między najważniejszymi postaciami.Mapa Dojazdu

Napisz do nas