DZIECIAKI W KINIE – W głowie się nie mieści

20 listopada 2016
godz. 11.00

Kino „Wrzos” zaprasza na kolejny, familijny seans w ramach cyklu „Dzieciaki w kinie”. Tym razem będziemy mogli zobaczyć nagrodzoną Oscarem w 2016 roku animację „W głowie się nie mieści” reż. Pete Docter.

Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Jak każdym z nas, bohaterką kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy dziewczynka jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej tata dostał pracę w San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…”W głowie się nie mieści” doskonale łączy dynamiczną akcję, szaloną wyobraźnię oraz inteligentny humor.

Po seansie zapraszamy:

DZIECI na zabawy inspirowane filmem

RODZICÓW na warsztaty pt: „Jak rozmawiać z dziećmi o emocjach”, które poprowadzi psycholog – Katarzyna Nowak.

Katarzyna Nowak – magister psychologii, specjalizacja kliniczna. Prowadziła warsztaty dla dzieci przedszkolnych z wykorzystaniem metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, metod dramowych oraz ćwiczeniami zaproponowanymi przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA. Zrealizowała projekt warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców z zakresu komunikacji z dzieckiem. Jest autorką trzech bajek terapeutycznych: „Rower Olo”, „Mama i zielone futro”, „Olo i Biały Pan”

Bilety: dorośli – 10 zł, dzieci – 5 zł
Animacja 2D,dubbing, 94 min.
Film dla dzieci od lat 4

Projekt „Dzieciaki w kinie” jest realizowany przy wsparciu PISF w ramach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych Filmoteki Narodowej

plakat-w-glowie-sie-nie-miesci-jpgMapa Dojazdu

Napisz do nas