DZIECIAKI W KINIE – Magiczne święta Kacpra i Emmy

4 grudnia 2016
godz. 11.00

Kino „Wrzos” zaprasza na kolejny, familijny seans w ramach cyklu „Dzieciaki w kinie”. 4 grudnia zaprezentujemy film „Magiczne święta Kacpra i Emmy”.

Kacper i Emma czekają na Gwiazdkę. Poznają bożonarodzeniowe tradycje, przygotowują świąteczne ozdoby, uczą się kolęd. Ale nie może być świąt bez jazdy na sankach! Skoro śnieg nie chce spaść, to może warto interweniować u samego Świętego Mikołaja?

Boże Narodzenie jest coraz bliżej i przedszkolaki przygotowują się na ten wyjątkowy czas. Zarówno w domu, jak i w przedszkolu panuje już świąteczna atmosfera. Emma czeka również na szczeniaczki Bassy, które lada chwila mają się pojawić na świecie. Jednak nie wszystko idzie według planów.

Dziadek Emmy chce wyjechać do domku na wsi razem z Esther i jej siostrą. Dziewczynka czuje się zawiedziona tym, że nie spędzą wspólnie najważniejszego dnia w roku. No
i na dodatek wciąż nie ma śniegu. Emma wpada na pomysł, by napisać list do Świętego Mikołaja. Jeśli ktoś może sprawić, by święta jednak były magiczne, to tylko on!

Po projekcji zapraszamy do wspólnej zabawy. Tym razem wykonamy pachnące ozdoby świąteczne i inne zimowe cudeńka.

Bilety: dorośli – 10 zł, dzieci – 5 zł
Aktorski, 75 min.
Film dla dzieci od lat 4

plakat-magiczne-swieta-kacpra-i-emmy-jpgMapa Dojazdu

Napisz do nas